Norskamistõrje!

Saada meile oma lemmiku või kaaslase norskamine ja võida auhindu.

IconImage

Kampaania tingimused leiad SIIT.

Lae üles siin

Kuidas norskamistõrjes osaleda?

Salvesta norskamisest heliklipp!

1

Selle jaoks, et osaleda norskamistõrje kampaanias ja auhindade loosis oleks sul esmalt vaja salvestada enda kaaslase või lemmiklooma norskamisest heliklipp.

Saada heliklipp meile!

2

Saada enda kaaslase või lemmiklooma norskamisest heliklipp meile. Naljakamaid klippe mängime anonüümselt ka raadioeetris. Kui sul on norskamisest hoopiski videoklipp, siis selle saad saata myhits@myhits.ee.

Võida auhindu!

3

Kõikide saadetud heliklippide vahel loosime välja hulganisti auhindu. Peaauhinnaks on AirPods Pro (2 generatsiooni) kõrvaklapid.

Saada meile heliklipp täites allolev vorm!

Miks me seda teeme?

Hea ja kvaliteetne uni on ülimalt oluline, et teha sisukalt oma igapäeva toimetusi. Paraku me teame kõik kedagi, kes norskavad või keda häirib kaaslase või lemmiku norskamine. Norskamine ei peaks segama kellegi elu, kuid harva otsitakse selle vastu abi. Me tahame norskamise teemadele tuua rohkem tähelepanu ja panna inimesi mõtlema oma unekvaliteedi peale. Me usume, et kui see siduda hea huumoriga, siis saame sellest ühes koos võitu.

Loe rohkem

Auhinnad!

Üks õnnelik heliklipi saatja saab juhusliku loositahtel endale auhinnaks uued ja vinged AirPods Pro (2. põlvkonna) kõrvaklapid.

AirPods Pro (2. põlvkond)

1

5 MyHits pusa

3

Mõnus ja sossu pusa mida külmal sügisõhtul selga tõmmata. Lisaks võid kindel olla, et ühelgi su sõbral sellist veel ei ole.

Loosi lähevad ka meie imearmsad lendahvid. Seda on mõnus õhtul kaissu võtta või kapi peale valvama panna, et uni oleks rahulikum.

10 lendahvi

2

Igal tööpäeval 06.00-10.00

MyHits Hommik toob kuulajateni põnevad intervjuud, värskeimad uudised ja meelt lahutab sinu lemmik muusikavalik. Kuulajaid üllatavad kaasahaaravad lived parimate artistidega nii Eestist kui välismaalt. MyHits Hommik annab päevale tõeliselt positiivse hoo sisse!


Kuula siit!
Image

Vabastame Eesti koos norskamisest!

Image Image