Kontakt

Tartu mnt 80, 10112 Tallinn

666 2450

info@duomedia.tv

Turundus

turundus@duomedia.tv

Juhtkond

Jüri Pihel

Juhatuse esimees

juri.pihel@duomedia.tv

Risto Rosimannus

Tegevjuht

risto.rosimannus@duomedia.tv

Priit Heinaste

Finantsjuht

priit.heinaste@postimeesgrupp.ee

Assistent-juhiabi

Kristin Pajuste

6662450

info@duomedia.tv

Telekanalid

Programm

Peaprodutsent

Martin Korjus

martin.korjus@duomedia.tv

Hankejuht

Kai Gahler

kai.gahler@duomedia.tv

Uuringu- ja arendusjuht

Peeter Teedla

peeter.teedla@duomedia.tv

TV andmebaaside ja sisuteenuste juht

Katre Kivaste

katre.kivaste@duomedia.tv

Sisuhalduse juht

Marina Preismann

marina.preismann@duomedia.tv

Turundus

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Mari-Liis Veskus

mari-liis.veskus@duomedia.tv

Telekanalite turunduse projektijuht

Dane Tall

dane.tall@duomedia.tv

Raadiote turunduse projektijuht

Sigrid Saar

sigrid.saar@duomedia.tv

Telekanalite eetriturunduse juht

Kristi Kaljumägi

kristi.kaljumagi@duomedia.tv

Turunduse assistent

Elis Koor

elis.koor@duomedia.tv

Õhtu

Reporter

Reklaam

Telereklaami osakonna juht

Mirjam Viiding

mirjam.viiding@postimeesgrupp.ee

Telereklaami teostusgrupi juht

Egle Põim

egle.poim@postimeesgrupp.ee

Planeeringujuht

Katrin Link

katrin.link@kanal2.ee

Raadioreklaami osakonna juht

Helen D´Souza

helen.dsouza@postimeesgrupp.ee

Projektijuhid

Reklaamiplaneerijad

KANAL 11 JA KANAL 12

Programmijuht

Heiko Jets

heiko.jets@duomedia.tv

Sotsiaalmeedia haldur

Mariliin Märtin

mariliin.martin@postimeesgrupp.ee

DUO 3 JA DUO 6

Programmijuht

Karl Jakob Jürna

karl.jurna@duomedia.tv

DUO 7

Programmijuht

Valentina Normet

valentina.normet@duomedia.tv

FILMZONE JA FILMZONE PLUSS

Programmijuht

Mart Tamm

mart.tamm@duomedia.tv

SMARTZONE

Programmijuht

Mart Tamm

mart.tamm@duomedia.tv

Sotsiaalmeedia spetsialist

Laura Liisa Leosk

lauraliisa.leosk@duomedia.tv

KIDZONE JA KIDZONE PLUSS

Programmijuht

Frank Normet

frank.normet@duomedia.tv

Sotsiaalmeedia spetsialist

Kamilla Selina Lepik

kamilla_selina.lepik@postimeesgrupp.ee

TEHNIKAOSAKOND

Tehnoloogia juht

Toivo Taremaa

toivo.taremaa@duomedia.tv

Tehnoloogia arendusjuht

Rene Einberg

rene.einberg@duomedia.tv

Tehnika haldusjuht

Indrek Krjukov

666 2468

indrek.krjukov@duomedia.tv

Programmi koostaja

Tiia Gildemann

tiia.gildemann@kanal2.ee

Raadio

Raadiote juht

Priit Vare

priit.vare@duomedia.tv

Kuku Raadio

Peatoimetaja

Ainar Ruussaar

ainar.ruussaar@duomedia.tv

Vanemtoimetaja

Ulla Länts

ulla.lants@duomedia.tv

Vanemtoimetaja

Madis Liigi

madis.liigi@duomedia.tv

Produtsent

Maili Valgepea

maili.valgepea@duomedia.tv

Produtsent

Rando Tammik

rando.tammik@duomedia.tv

Muusikajuht

Taavi Otsus

taavi.otsus@duomedia.tv

Assistent

Luule Raamat

luule.raamat@duomedia.tv

MyHits

MyHits programmijuht

Ott-Sander Palm

ott-sander.palm@duomedia.tv

MyHits muusikajuht

Ahto Kruusmann

ahto.kruusmann@duomedia.tv

MyHits Hommik saatejuht

Indrek Vaheoja

indrek.vaheoja@duomedia.tv

MyHits Hommik saatejuht

Jüri Pootsmann

juri.pootsmann@duomedia.tv

MyHits TV toimetaja

Heiko Jets

heiko.jets@duomedia.tv

MyHits sotsiaalmeedia juht

Laura Liisa Leosk

lauraliisa.leosk@duomedia.tv

Elmar

Peatoimetaja

Andres Panksepp

andres.panksepp@duomedia.tv

Muusikatoimetus

muusika@elmar.ee

Tehnikaosakond

Raadiote tehnikajuht

Avo Elme

avo.elme@duomedia.tv

Muusikatoimetus

avo.elme@duomedia.tv

NARODNOJE RADIO

Programmijuht

Aleksei Issatšenko

aleksei.issachenko@duomedia.tv

DFM

Programmijuht

Aleksei Issatšenko

aleksei.issachenko@duomedia.tv

Vastutavad toimetajad

K11, K12, MyHits TV

Heiko Jets

heiko.jets@duomedia.tv

Eesti Kanal

Ulvi Pihel

ulvi.pihel@duomedia.tv

Duo 7

Risto Rosimannus

risto.rosimannus@duomedia.tv

Raadio Kuku

Ainar Ruussaar

ainar.ruussaar@duomedia.tv

Raadio Elmar

Andres Panksepp

andes.panksepp@duomedia.tv

Kidzone TV, Kidzone+, Smartzone, Filmzone, Filmzone+, Duo 3, Duo 6

Regiina Eelmaa

regiina.eelmaa@duomedia.tv

Raadio MyHits

Ott-Sander Palm

ott-sander.palm@duomedia.tv

Narodnoe Radio ja DFM

Aleksei Issatšenko

aleksei.issachenko@duomedia.tv