Võida piletid Tate Mcrae kontserdile!

Saada meile oma lugu või anna endast märku sotsiaalmeedias.

Image

Kampaania tingimused leiad SIIT.

Saada oma lugu siin
Image

Kuidas piletid endale võita?

Image

Saada meile oma lugu või anna endast märku sotsiaalmeedias!

1

Selle jaoks, et osaleda Tate Mcrae piletite loosis on sul kaks võimalust. Esiteks jäta siia maandumislehe oma lugu kellesse või millesse sa oled või oled olnud armunud. Lisaks on sul võimalus anda endast märku MyHits Instagrami lehel reageerides loosipostituse alla.

Duubelda oma õnn

2

Kui sa jagad meiega oma lugu ja jätad sotsiaalmeediasse kommentaari, siis on sinu võiduvõimalused topelt ehk osaled loosis kahe häälega. Rohkem lugusid või kommentaare hääli juurde ei anna. Iga tegevus = 1 hääl.

Võida auhindu!

3

Kõikide saadetud kommentaaride ja lugude vahel loosime 16 veebruari MyHits hommikuprogrammis välja 2 Tate Mcrae piletit Rootsis toimuvale kontserdile 2 mai 2024. Lisaks lohutusauhindades Lendahve ja Tate Mcrae fänninänni.

Icon Image

Saada meile oma lugu täites allolev vorm!

Loosis osalemiseks või lisahääle saamiseks palun jäta alla vormi neda lugu sellest kuidas sa kellegisse või millegisse oled ära armunud ning mis sai? Lugusid loeme anonüümselt MyHits hommikuprogrammis 07.02-16.02. päevadel.

Image

Auhinnad!

Peaauhinnaks kaks piletid Tate Mcrae Rootsis, Stockholmis, toimuvale kontserdile, mis leiab aset 2 mai 2024.

2 piletit

Tate Mcrae fänninänn

Lisaks saab üks õnnelik endale Tate Mcrae vinüüli ja fännisärgi.

2 õnneliku saavad endale isikliku lendahvi kellega koos raadiot kuulata ja Tate Mcrae muusikat nautida.

Lendahv

MyHits hommik igal tööpäeval 06.00-10.00

MyHits Hommik toob kuulajateni põnevad intervjuud, värskeimad uudised ja meelt lahutab sinu lemmik muusikavalik. Kuulajaid üllatavad kaasahaaravad lived parimate artistidega nii Eestist kui välismaalt. MyHits Hommik annab päevale tõeliselt positiivse hoo sisse!


Kuula siit!
Image